Poskytované služby

Konzultace a poradenství

Nejsem zastáncem drastických diet a hubnutí nejedením, už proto, že jsem profesionál a vím, že to je kontraproduktivní a krátkozraké řešení. Přesto ale mám za to, že i drobné úpravy stravovacích návyků mohou být skvělým pomocníkem pro větší efektivitu cvičení a dosahování kýžených cílů. Záleží mi na tom, co Vám chutná, ale umím poradit v jaké podobě nebo množství si to dopřávat a kdy už to Váš pokrok zbytečně brzdí a je možné nahradit návyk něčím zdravějším nebo vhodnějším.

Jiným případem jsou zdravotní diety a alergie. Náš zažívací systém je jako stroj a pokud ho nezásobujeme vhodným palivem, bude zkrátka poruchovější a nebude nám sloužit tak, jak bychom chtěli. Proto mi nutriční poradenství připadá nesmírně zajímavé a dají se s ním dělat velké zázraky.

 

Celková tělesná analýza s pomocí profesionálního lékařského analyzéru

Konzultace správného životního stylu a stravováni

Vytvořeni výživového programu na míru

Doporučení fyzických aktivit

Osobní tréninky

Dle mého názoru jsou osobní tréninky naprostou nezbytností, alespoň v samých začátcích. Všichni sice víme, že pro získání lepší fyzické kondice, formování a udržení si pěkného těla je nezbytný kvalitní pohyb a nějaká dřina, ale právě ona kvalita pohybu je velmi individuální záležitostí, kterou je třeba nejdříve nalézt a postupně pilovat, aby cvičení mělo správný efekt a nebylo nezdravé.

Mojí prací je Vám pomoci určit, na co se zaměřit, které svaly a části těla posílit a které protáhnout a uvolnit. To jsou věci, na které bez trenéra přijdete jen velmi těžko nebo jen za dlouhé měsíce a roky tréninku. Pokaždé si pro Vás připravím trénink na míru, podle Vašich současných potřeb. Vždy se snažím Vám pohlídat techniku a momenty, které Vám při cvičení mohou působit potíže nebo dokonce zranění, aby cvičení bylo zdravé a spíše Vám pomáhalo se cítit lépe, než aby Vás každý trénink zničil.

Pod mým vedením se budete postupně zlepšovat a po tréninku se budete cítit lépe, to je vždy mým cílem.

 

Komplexní tréninky zaměřené na formování postavy

Kondiční posilování zaměřené na výkonnost

Osobní trénink v úplném soukromí prostor Face & Body Clinic

Sparing

Se mnou na to nikdy nebudete sami.

Věřím, že při společném tréninku se dokážete vždy dostat o kousek dál, tedy blíž k výkonům, se kterými budete spokojení. Tréninky ve dvou jsou skvělým způsobem, jak si při cvičení držet tempo a motivaci a jak se podpořit, když síly dochází. Při společném cvičení Vám průběžně ukazuji správnou techniku a pomáhám Vám opravovat chyby a udržet tempo tréninku.

Zkrátka ve dvou se to lépe táhne.

Tréninky ve dvou

Tempo a motivace

Kontrola techniky cvičení

Tréninkový plán

Baví mě připravovat tréninky a vymýšlet kombinace cviků, které budou nastavené doslova na tělo. Samozřejmě ale chápu, že každý nemá čas nebo prostředky na to, aby chodil pravidelně 3x týdně cvičit, z toho důvodu tvořím individuální plány pro každého.

Harmonogram

Poradenství

Cíle

Kontaktujte mne

Lucie Danešová

Nemám stanovenou pevnou pracovní dobu, přizpůsobím se svým klientům.

FACE & BODY CLINIC

Jana Masaryka 29

Praha 2

120 00

Created by ShortWay.cz